Mimari Modelleme 3D Max Kursu Karşıyaka

Mimari Modelleme 3D Max Kursu Karşıyaka

Üç boyutlu modelleme, canlandırma ve kaplama yazılımı olan 3D Max etkileşimli ve gerçek zamanlı çalışma ortamına sahip en kapsamlı 3 boyutlu modelleme olan aydınlatma, canlandırma, kaplama yazılımlarına 3D Max modelleme denir.

Mimari projelerimizi ve endüstri sanayi ürünlerinizin tasarım montaj tanıtım gibi konularda 3D modelleme tekniklerin kullanılması ile kolay bir şekilde ürünler ortaya koymasını sağlıyor. Karşıyaka Mimari Modelleme 3D Max Kursu ile 3D modelleme için 3D Max çizim programı başta mimari çizim problemlerini kolay bir şekilde baş etmeniz konusunda yardımcı oluyoruz.

Kursa Kimler Katılabilir?

Mimari Modelleme 3D Max Kursu Karşıyaka, mimarlar, peyzaj mimarları, iç mimarlar, mekan tasarımcıları, şehir plancıları, profesyonel tasarımcılar, video film üretimi, özel efektler, karakter canlandırma ve oyun üretimi ile ilgilenenler, üç boyutlu tasarımla uğraşanlar mimar, mühendis, reklam ve filmle ilgilenen animatörler, mobilya dekorasyonları, inşaat tasarımcıları hizmetlerinden faydalanabilirler.

Mimari Modelleme 3D Max Faydaları

Mimari Modelleme 3D Max ile zaman ve emek harcayarak tasarlamış olduğumuz projeleriniz ve endüstriyel ürünlerinizin tasarım aşamasında nasıl bir ürün olacağı hakkında inceleme ve müdahale etme imkânına sahip bir yöntemdir. 3D modelleme sayesinde hem zamandan hem iş gücü tasarrufundan sağladığından dolayı maliyetleri de düşürüyor. Kursta Eğitimciler tarafından mimari projelerimiz ve endüstriyel ürünlerimiz için en çok şu yöntemleri kullanılıyor.

  • 3D modelleme,
  • Görselleştirme,
  • Animasyonlar, olmak üzere eğitimleri veriliyor.

3D Animasyon Nedir?

3D animasyon mimari iç mekan, dış mekan, toplu konut, iş merkezi, AVM, sosyal tesisler, fabrika, tersane, enerji santrali gibi yapıları proje başlangıcında sonuna kadar nasıl görüneceği veya nasılsın montaj yapılacak 3D modelleme ve animasyon teknikleri ile en uygun alternatifler ve ekonomik çözümler sunar. Yapıların tanıtım kullanımı montajının anlaşılır bir şekilde 3D animasyonlar ile oluşturulmasını sağlıyor.

3D Mimari Görselleştirme Nedir?

Mimari tasarım projelerin iç mekan, dış mekan, çevre düzenlemesi üç boyutlu modelleme ve animasyon teknikleri kullanılarak modellenmesi ve gerçeğe en yakın görüntü kalitesi vermesini sağlayan 3D görselleştirme ile etkileyici sunumlar yapmanızı sağlar. Kursta özellikle üç konu hakkında eğitimle daha çok veriliyor. Bu eğitimler görselleştirme, modelleme ve animasyon olmak üzere veriliyor.

İletişime Geçin