Kariyer Odaklı Ön Muhasebe Kursu Karşıyaka

Kariyer Odaklı Ön Muhasebe Kursu Karşıyaka

Kariyer odaklı ön muhasebe kursu ile muhasebe konusundaki tüm yetkinliklere sahip olabilirsiniz. Muhasebe paranın olduğu her sektörde var olan bir meslektir. Bu eğitim sayesinde gerekli bilgi ve tecrübelere ulaşabilir, daha başarılı bir kariyere sahip olabilirsiniz. Bu sayede işletmelerin ve organizasyonların da ihtiyaçları karşılanmış olur. Eğitim ile beraber mesleğin incelikleri ve detayları da öğrenilir. Kariyer odaklı olması da tüm detayların öğretiliyor olmasından kaynaklanır.

Kursun İçeriği

Ön muhasebe eğitiminin içeriği oldukça kapsamlıdır. Bu eğitim sayesinde muhasebe dilini ve tüm işlemleri öğrenebilirsiniz. Üstelik mali bilgileri de daha kolay kullanabilirsiniz. Özellikle borç ve alacakları anlamak, hesap döneminin sonunu getirmek (hesap kapatmak) ve çekirdek uygulamaları öğrenmek adına oldukça önemlidir.

Bu eğitimin alt başlıkları;

  • Genel muhasebe temeli
  • Temel muhasebe kavramları
  • Tablo ve defter kullanımı
  • Hesaplamalar
  • Varlık ve kaynak hesaplamaları
  • Gelir tablosu hesaplama şeklinde sıralanabilir.

Bu eğitimleri online olarak da alabilirsiniz. Online eğitim için ihtiyacınız olacak tek şey bilgisayar, tablet ya da telefondur.

Kursa Kimler Katılabilir?

Ön muhasebe kursuna isteyen herkes katılabilir. Ancak özellikle muhasebe alanında kendini geliştirmek isteyen kişiler bu eğitime başvurur. Muhasebe mesleğini kazanan kişiler şirketlerin muhasebe departmanlarında çalışabilirler.

Kursa katılabilecek kişiler;

  • Muhasebe ve finans alanlarında kendilerini geliştirmek isteyen kişiler
  • İnsan kaynakları uzmanları
  • Muhasebe şef ve yöneticileri
  • Ön muhasebesine sahip olmak isteyen kişiler

Bu sektörde kariyer yapmak isteyen herkes eğitime başvurabilir. Bu sayede daha başarılı ve uzman bir yerden yönlendirme alabilirler. Bu kişiler dışında işletme sektöründe çalışan kişilerde ön muhasebe eğitimi alabilir. Özellikle yatırımcıların, alacaklıların, çalışanların ve tedarikçilerin finans alanı hakkında bilgi sahibi olması gerekir. Eğitim tamamen iş yapış şeklini şekillendirecek şekilde hazırlanmıştır.

Başarı Sertifikası

Ön muhasebe eğitimini alan kişiler eğitimi başarıyla tamamlarsa başarı sertifikasını almaya hak kazanır. İş hayatında sertifikalar rakipler arasında öne geçmeye yardımcı olur. Bu yüzden başarıyı ispatlamanın en kolay yollarından biridir. Uluslararası, özel ve resmi kurumlarda geçerli olan sertifikalar ile ön muhasebe alanındaki kariyerinizi ilerletebilirsiniz. Siz de Karşıyaka’da bulunan ön muhasebe kursumuza katılabilir, rakiplerinizden bir adım öne geçebilirsiniz.

İletişime Geçin